Realizacja prac – krok po kroku

W tym wpisie chcielibyśmy odpowiedzieć potencjalnym klientom jak wygląda współpraca krok po kroku:

  1. Nawiązanie kontaktu. Zapraszamy do kontaktu z nami (telefoniczny, mailowy, osobisty – jak Państwu wygodniej). Podczas rozmowy określimy jakich mebli Państwo oczekujecie, w jakim standardzie, w jakim drewnie oraz jakim budżetem Państwo dysponujecie. Sporządzimy prosty projekt wraz z wymiarami, które trafią do grafików.
  2. Graficy na podstawie dostarczonych danych wykonują projekt zabudowy. W tym samym czasie osoby odpowiedzialny za kosztorys przygotowują dla Państwa ofertę cenową uwzględniającą różne opcje. Tak abyście Państwo mieli czarno na białym co ile kosztuje i dlaczego.
  3. Spotkanie nr. 2. Omawiamy projekt oraz ofertę cenową. Wybieramy najlepsze rozwiązanie notując ewentualne poprawki.
  4. Graficy przygotowują ostateczne projekt uwzględniający poprawki.
  5. W przypadku zaakceptowania oferty podpisujemy umowę, która określa: cenę, termin wykonania, materiały oraz usługi dodatkowe (montaż, naprawy po gwarancyjne itp.)
  6. Doświadczeni stolarze wykonują w nowoczesnym zakładzie Państwa meble. Raz w tygodniu otrzymujecie Państwo raport z wykonanych prac.
  7. Gdy zbliża się termin montażu ustalamy dokładną datę montażu.
  8. Montowanie mebli: Zespół dwu lub trzy osobowe montuje meble. Ściany, posadzki i inne meble zabezpieczamy gąbkami. Po wykonanych pracach ekipa sprząta mieszkanie.
  9. Szkolenie z zakresu użytkowania i konserwacji mebli.

Dodaj komentarz